DOMEECO

VAŠE CESTA K CELOROČNÍMU BYDLENÍ, REKREACI I PODNIKÁNÍ. NA ČTYŘICETI METRECH ČTVEREČNÍCH. NA JAKÉMKOLI MÍSTĚ, KTERÉ SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT.

Podoba DOMEECO Kopule je charakterizována pevnou pentagonální základnou, která je osazena kopulí vycházející z konceptu Walthera Bauersfelda, dále rozpracovaného v 50. letech 20. století americkým architektem R. Buckminstrem Fullerem.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

 • třetinové náklady na m2 výstavby v porovnání s klasickou stavbou
 • atraktivní design zajišťující splynutí s přírodou
 • možnost stavby v jakémkoli terénu i na jakémkoli povrchu
 • jednoduchost instalace a rychlost stavby
 • svoboda, nezávislost a flexibilní využití

ZÁKLADNÍ INFORMACE

40 m²/120 m³

Plocha DOMEECO Kopule je více než 40 metrů čtverečních a 120 m³ vnitřního prostoru

Promyšlená konstrukce

Základ tvoří dřevěná konstrukce vyplněná kvalitní izolací, promyšlená fasáda a okna z izolačních trojskel 

Stabilní základ

Pentagonální základna stavby stojí na šesti zemních vrutech Krinner

Komfortní vestavba

Promyšlené uspořádání příplatkové vestavby vybavené sprchou, sociálním zařízením, kuchyňkou a dvoulůžkem na galerii

Off-grid řešení

Nezávislost na přívodu elektřiny zajistí příplatková technologie kombinující solárními panely a baterie.

KOPULE DOMEECO V HESLECH

 • FLEXIBILNÍ VYUŽITÍ

  Kopule DOMEECO poskytne komfortní zázemí pro letní nebo zimní sporty, golfové kluby, může být půjčovnou sportovního vybavení, venkovní tělocvičnou či učebnou, květinářstvím, kavárnou i restaurací.

 • TRVALÉ BYDLENÍ

  Kopule DOMEECO má všechny parametry, technologie a kompletní vybavení pro trvalé, rekreační i sociální bydlení. Součástí může být integrovaná vestavba se sociálním zařízením a kuchyňkou.

 • GLAMPING A UBYTOVÁNÍ

  Kopule DOMEECO je vhodná pro oblíbený glamping – se svými 40 čtverečními metry může být i atraktivním řešením pro rozšíření ubytovacích kapacit.

 • EMERGENCY

  Kopule DOMEECO má všechny atributy pro využití při neočekávaných událostech a živelních pohromách. Jejím benefitem je maximální skladebnost a prostorová nenáročnost rozložené stavby a jednoduchá montáž.

 • VARIANTY PRO VÁS

  Připravili jsme 3 úrovně vybavení. Varianta LUX je koncipována k celoročnímu bydlení a je vybavena vestavěným sociálním zařízením, kuchyňkou a dvoulůžkem na galerii, varianta STANDARD je koncipována pro celoroční provoz na volné ploše 40 m2 a varianta BASIC je plně izolovaná stavba se základními rozvody pro vaši dostavbu.

 • INDIVIDUALIZACE

  Vnitřní uspořádání a vybavení je zcela na vás a zvoleném způsobu užívání. Nakonfigurovat si můžete také technické vybavení. Od základní elektroinstalace a klimatizace s režimem chladí/topí přes rekuperační jednotku až po inteligentní řídící systém.

 • VARIABILNÍ PROSKLENÍ

  Několik desítek trojúhelníků umožňuje nakonfigurovat si vlastní skladbu prosklení. Okenní moduly jsou z tepelně izolačních trojskel s pokoveným povrchem odrážejícím sluneční paprsky.

 • DESIGN

  Krása a funkčnost, originalita a atraktivita. Z venku i zevnitř. Díky nadpozemskému designu bude kopule DOMEECO nepochybně upoutávat pozornost a zaujme všechny, kteří hledají jedinečné řešení a zážitky

 • ODOLNÁ KONSTRUKCE

  Důmyslné řešení předurčuje kopuli DOMEECO k dlouhé životnosti, a to i v extrémních povětrnostních podmínkách. Materiálová skladba zajišťuje dlouhodobý, komfortní a ekonomický provoz kopule.

 • ENERGETICKÁ NENÁROČNOST

  Promyšlená konstrukce a materiálová skladba zajišťuje nízké provozní náklady. Díky geometrickému tvaru kopule vytápíme nebo ochlazujeme o 30 procent méně než u klasické stavby. Vytápění a chlazení zajišťuje optimálně dimenzovaná klimatizace nebo rekuperace.

NÁŠ PŘÍBĚH

DOMEECO KOPULE je výsledkem dlouholetého vývoje a zkušeností s reálným provozem mobilních objektů. Za projektem stojí společnost Estetico, která produkuje mobilní stavby a interiéry již od roku 2004 a společnost Freedom Capital, která se dlouhodobě pohybuje na poli s Tiny Houses. Výzkum a vývoj modulární geodetické kopule je spolufinancován Evropskou unií. 

Po celou dobu vývoje a prototypování nás vedla snaha o maximální užitek a minimální starosti s užíváním. Použité materiály a kvalitní řemeslné zpracování s důrazem na každý detail předurčují DOMEECO KOPULI k dlouholetému a úspěšnému provozu. 

DOMEECO KOPULI jsme vyvinuli nejen pro  trvalé, rekreační nebo sociální bydlení, ale také pro komerční využití v rámci podnikání či ubytování i pro relaxační a sportovní aktivity.

pro širokou paletu vašeho podnikání – například jako kadeřnictví, obuvnická dílna nebo třeba mobilní kancelář.

KOPULE DOMEECO A VY

Kontaktujte nás a představte nám svoje vize a plány. Seznámíme vás s možnostmi projektu DOMEECO KOPULE, ukážeme vám příklady z praxe, projdeme s vámi cenovou nabídku i možnosti financování. Dle aktuálního stavu objednávek stanovíme dodací termín.
Chci nabídku

DODÁVANÉ VARIANTY

BASIC

ZÁKLADNÍ STAVBA

Základní plně izolovaná stavba s volitelným prosklením, s technickou přípravou a prostupy na přívod vody, elektriky a kanalizace.

STANDARD

ZÁKLADNÍ STAVBA+TECHNOLOGIE

Základní stavba s volitelným prosklením + technologické vybavení zahrnující kompletní elektrorozvody a klimatizaci nebo rekuperaci vč. řízení přes aplikaci, 

LUX

ZÁKLADNÍ STAVBA+TECHNOLOGIE+ VYBAVENÍ PRO BYDLENÍ

Základní stavba s volitelným prosklením + technologie + typizovaná vestavba, obsahující koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, praktickou kuchyňskou linku s úložnými prostory a dvoulůžko na galerii

FOTOGALERIE

Prohlédněte si galerii realizací a projektů. Inspirujte se a nechte se unášet představami o tom, jak bude vypadat právě vaše kopule DOMEECO.
Kopule_Domeeco
Načíst další

CO JEŠTĚ BRÁNÍ USKUTEČNĚNÍ VAŠEHO SNU?

Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte. Představte nám svoje vize a plány. Společně najdeme vhodné řešení, probereme cenovou nabídku i možnosti financování. Můžete odcházet s termínem, kdy si začnete plnit svůj sen.

Kontaktujte nás