GERMAN DOMEECO

VAŠE CESTA K CELOROČNÍMU BYDLENÍ, REKREACI I PODNIKÁNÍ. NA ČTYŘICETI METRECH ČTVEREČNÍCH. NA JAKÉMKOLI MÍSTĚ, KTERÉ SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT.

40 m²

multifunkční kopule pro relax i podnikání

Podoba DOMEECO Kopule je charakterizována pevnou pentagonální základnou, která je osazena kopulí vycházející z konceptu Walthera Bauersfelda, dále rozpracovaného v 50. letech 20. století americkým architektem R. Buckminstrem Fullerem.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

 • třetinové náklady na m2 výstavby v porovnání s klasickou stavbou
 • atraktivní design zajišťující splynutí s přírodou
 • možnost stavby v jakémkoli terénu i na jakémkoli povrchu
 • jednoduchost instalace a rychlost stavby
 • svoboda, nezávislost a flexibilní využití

ZÁKLADNÍ INFORMACE

40 m²/120 m³

Plocha DOMEECO Kopule je více než 40 metrů čtverečních a 120 m³ vnitřního prostoru

Promyšlená konstrukce

Základ tvoří dřevěná konstrukce vyplněná kvalitní izolací, promyšlená fasáda a okna z izolačních trojskel 

Stabilní základ

Pentagonální základna stavby stojí na šesti zemních vrutech Krinner

Komfortní vestavba

Promyšlené uspořádání příplatkové vestavby vybavené sprchou, sociálním zařízením, kuchyňkou a dvoulůžkem na galerii

Off-grid řešení

Nezávislost na přívodu elektřiny zajistí příplatková technologie kombinující solárními panely a baterie.

KOPULE DOMEECO V HESLECH

 • FLEXIBILNÍ VYUŽITÍ

  Kopule DOMEECO poskytne komfortní zázemí pro letní nebo zimní sporty, golfové kluby, může být půjčovnou sportovního vybavení, venkovní tělocvičnou či učebnou, květinářstvím, kavárnou i restaurací.

 • TRVALÉ BYDLENÍ

  Kopule DOMEECO má všechny parametry, technologie a kompletní vybavení pro trvalé, rekreační i sociální bydlení. Součástí může být integrovaná vestavba se sociálním zařízením a kuchyňkou.

 • GLAMPING A UBYTOVÁNÍ

  Kopule DOMEECO je vhodná pro oblíbený glamping – se svými 40 čtverečními metry může být i atraktivním řešením pro rozšíření ubytovacích kapacit.

 • EMERGENCY

  Kopule DOMEECO má všechny atributy pro využití při neočekávaných událostech a živelních pohromách. Jejím benefitem je maximální skladebnost a prostorová nenáročnost rozložené stavby a jednoduchá montáž.

 • VARIANTY PRO VÁS

  Připravili jsme 3 úrovně vybavení. Varianta LUX je koncipována k celoročnímu bydlení a je vybavena vestavěným sociálním zařízením, kuchyňkou a dvoulůžkem na galerii, varianta STANDARD je koncipována pro celoroční provoz na volné ploše 40 m2 a varianta BASIC je plně izolovaná stavba se základními rozvody pro vaši dostavbu.

 • INDIVIDUALIZACE

  Vnitřní uspořádání a vybavení je zcela na vás a zvoleném způsobu užívání. Nakonfigurovat si můžete také technické vybavení. Od základní elektroinstalace a klimatizace s režimem chladí/topí přes rekuperační jednotku až po inteligentní řídící systém.

 • VARIABILNÍ PROSKLENÍ

  Několik desítek trojúhelníků umožňuje nakonfigurovat si vlastní skladbu prosklení. Okenní moduly jsou z tepelně izolačních trojskel s pokoveným povrchem odrážejícím sluneční paprsky.

 • DESIGN

  Krása a funkčnost, originalita a atraktivita. Z venku i zevnitř. Díky nadpozemskému designu bude kopule DOMEECO nepochybně upoutávat pozornost a zaujme všechny, kteří hledají jedinečné řešení a zážitky

 • ODOLNÁ KONSTRUKCE

  Důmyslné řešení předurčuje kopuli DOMEECO k dlouhé životnosti, a to i v extrémních povětrnostních podmínkách. Materiálová skladba zajišťuje dlouhodobý, komfortní a ekonomický provoz kopule.

 • ENERGETICKÁ NENÁROČNOST

  Promyšlená konstrukce a materiálová skladba zajišťuje nízké provozní náklady. Díky geometrickému tvaru kopule vytápíme nebo ochlazujeme o 30 procent méně než u klasické stavby. Vytápění a chlazení zajišťuje optimálně dimenzovaná klimatizace nebo rekuperace.

NÁŠ PŘÍBĚH

DOMEECO KOPULE je výsledkem dlouholetého vývoje a zkušeností s reálným provozem mobilních objektů. Za projektem stojí společnost Estetico, která produkuje mobilní stavby a interiéry již od roku 2004 a společnost Freedom Capital, která se dlouhodobě pohybuje na poli s Tiny Houses. Výzkum a vývoj modulární geodetické kopule je spolufinancován Evropskou unií. 

Po celou dobu vývoje a prototypování nás vedla snaha o maximální užitek a minimální starosti s užíváním. Použité materiály a kvalitní řemeslné zpracování s důrazem na každý detail předurčují DOMEECO KOPULI k dlouholetému a úspěšnému provozu. 

DOMEECO KOPULI jsme vyvinuli nejen pro  trvalé, rekreační nebo sociální bydlení, ale také pro komerční využití v rámci podnikání či ubytování i pro relaxační a sportovní aktivity.

pro širokou paletu vašeho podnikání – například jako kadeřnictví, obuvnická dílna nebo třeba mobilní kancelář.

KOPULE DOMEECO A VY

Kontaktujte nás a představte nám svoje vize a plány. Seznámíme vás s možnostmi projektu DOMEECO KOPULE, ukážeme vám příklady z praxe, projdeme s vámi cenovou nabídku i možnosti financování. Dle aktuálního stavu objednávek stanovíme dodací termín.
Chci nabídku

FAQ

Zde jsou odpovědi na často kladené otázky

BASIC – ZÁKLADNÍ STAVBA
Základní plně izolovaná stavba s volitelným prosklením, s technickou přípravou a prostupy na přívod vody, elektriky a kanalizace.

STANDARD – ZÁKLADNÍ STAVBA+TECHNOLOGIE

BASIC – základní stavba + technologické vybavení zahrnující tyto prvky: klimatizaci nebo rekuperaci, elektrorozvody vč. řízení přes aplikaci

LUX– ZÁKLADNÍ STAVBA+TECHNOLOGIE+ VYBAVENÍ PRO BYDLENÍ

STANDARD – základní stavba + technologie + typizovaná vestavba, obsahující koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, praktickou kuchyňskou linku s úložnými prostory a dvoulůžko na galerii

Individuální ohlášku řeší zákazník dle lokality umístění a způsobu užívání.

Dodací lhůta je v současné době řešena individuálně, obvykle nepřesáhne 5 týdnů od podpisu objednávky a zaplacení zálohy ve výši 50 % ceny.

Zákazník může zvolit jakoukoliv velikost i umístění průhledných dílů plachty, aniž by to mělo vliv na cenu pavilonu.

Cena za pavilon DOMEECO vás určitě příjemně překvapí. Přesnou kalkulaci vám rádi připravíme na základě vašich specifikací.

FOTOGALERIE

Prohlédněte si galerii realizací a projektů. Inspirujte se a nechte se unášet představami o tom, jak bude vypadat právě vaše kopule DOMEECO.
Kopule_Domeeco
Načíst další

CO JEŠTĚ BRÁNÍ USKUTEČNĚNÍ VAŠEHO SNU?

Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte. Představte nám svoje vize a plány. Společně najdeme vhodné řešení, probereme cenovou nabídku i možnosti financování. Můžete odcházet s termínem, kdy si začnete plnit svůj sen.

Já jsem talčítko